Za upit dgkanal inr s pronađeno 7113 oglasa

Plac za gradnju u Donjem Dušniku 804 m2, sa objektom za rušenje

Donji Dušnik, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju građevinsko zemljište u Donjem Dušniku, površine 804 m2. Nalazi se u mirnom delu naselja i na parceli je stariji objekat za rušenje... više

13.500€ (16 €/m²)

  • 804m²

Trosobna kuća PETROVARADIN, 432600€

Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, lokacija za gradnju urbanih vila +++ Agencijska oznaka nekretnine 3090373, Petrovaradin. Prodajemo lokaciju za gradnju , dozvoljena... više

432.600€ (3 460 €/m²)

  • 125m²

Na prodaju plac u Donjem Međurovu površine 5400m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 5400m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta,... više

78.000€ (14 €/m²)

  • 5400m²

Komforan porodičan stan od 83m² u strogom centru Niša kod Ureda

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan površine 83m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta, u jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod Ureda, u... više

168.000€ (2 024 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Merin Hill - Vojislava Nanovića 48m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke... više

231.000€ (4 812 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Stan 38,65 m2, drugi sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 38,65 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

75.890€ (1 997 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 75 m2 plus

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 75 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

155.719€ (2 076 €/m²)

  • 4 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 83,78 m2 p

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 83,78 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

172.816€ (2 082 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 4/3 spratova

Stari grad, Andrićev venac - Kneza Miloša 113m2

Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više

435.000€ (3 849 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 113m²
  • 2/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 45m2, 99400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova... više

99.400€ (2 208 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

OBRENOVAC OBRENOVAC 120m2 , 210000e

Obrenovac, Obrenovac, Beograd

PRODAJE SE PLAC ZA GRADNJU SA KUĆOM OD 120M2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI U BLIZINI PRATEĆE INFRASTRUKTURE. URADJENA INFORMACIJA O LOKACIJI, 60%, STEPEN... više

210.000€ (1 750 €/m²)

  • 120m²

Plac u Prvoj Kutini, 1045 m2

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Prvoj Kutini, 1045 m2. Nalazi se na uzvišici sa prelepim pogledom i izlazi na asfaltiranu ulicu. Na placu se nalazi započeti... više

15.000€ (14 €/m²)

  • 1045m²