Za upit dgkanal inr s pronađeno 7113 oglasa

Plac 15 ari, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1515m2. Nalazi se u delu koji je predviđen... više

55.000€ (36 €/m²)

  • 1515m²

Plac na Paliluli, 1551 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, 1551 m2. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se u višem delu Palilule odakle se pruža lep pogled na grad. Po... više

16.000€ (10 €/m²)

  • 1551m²

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje, 57m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 2/3, EG, inverter klima, podrum Prostorije: spavaća soba, hodnik, kupatilo sa prirodnom... više

77.000€ (1 350 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 4.0, 155m2, 210000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više

210.000€ (1 354 €/m²)

  • 155m²

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova

Gradsko gradjevinsko zemljište, 944m2, Podvinik

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju deo parcele, gradsko gradjevinsko zemljište površine 944m2, na odličnoj lokaciji za gradnju porodične kuće ili vikendice. Plac je... više

30.000€ (31 €/m²)

  • 944m²

Stambeno poslovni objekat od 885m2 sa 4 lokala

Mlin, Ćuprija

Na prodaju stambeno-poslovni objekat u Ćupriji, ukupne površine 880m², raspoređen na tri etaže, idealan za kombinaciju stanovanja i poslovanja.... više

300.000€ (338 €/m²)

  • 885m²
  • /2 spratova

Plac za gradnju, 867 m2, Delijski Vis

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Delijskom Visu, 867 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više

45.000€ (51 €/m²)

  • 867m²

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 2776m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 2776m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta... više

21.000€ (7 €/m²)

  • 2776m²

Plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara. Plac se nalazi u delu predviđenom za izgradnju poslovnih objekata i celom širinom izlazi na... više

255.000€ (37 €/m²)

  • 6732m²

LUKSUZNA 5.0 NEKRETNINA - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.534.888€ (6 791 €/m²)

  • 5 soba
  • 226m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Lux trosoban stan 96m² na Telepu sa uračunatim p

Telep, Novi Sad

Na prodaju je lux trosoban stan površine 96 m² u novogradnji na Telepu, jednoj od najtraženijih i najbrže rastućih lokacija u Novom Sadu. Ovaj... više

339.900€ (3 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 96m²
  • .sprat