Za upit dgkanal inr s pronađeno 7100 oglasa

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Prvoklasna parcela za industrijske objekte uz petlju Stara Pazova

Nova Pazova, Okolina, Stara Pazova

Prodaje se gradjevinsko zemljiste od 19000m2 u industrijskoj zoni. Lokacija se nalazi na samo 10 minuta vožnje autoputem E75 od aerodroma Nokola... više

950.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno-poslovna prilika u srcu Velikog Popovića – INVESTICIJA KOJA SE ODMA

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj lokaciji u samom centru Velikog Popovića, idealan za život i siguran pasivan prihod! POSLOVNI... više

85.000€ (354 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Top investicija na Zlatiboru – prvi sprat, odvojena spavaća soba, 41 m²

Zlatibor

Na prodaju funkcionalan i lepo raspoređen stan površine 41 m², smešten na prvom spratu renomiranog kompleksa Zlatiborski konaci, na jednoj od... više

72.000€ (1 756 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/3 spratova

NAJBOLJA INDUSTRIJSKA LOKACIJA U BATOČINI (75 ari +16 ari)

Batočina, Batočina, Batočina

Prodaje se plac koji je "nulta tačka "za logistiku u Srbiji. Na samom čvorištu auto-puta A1/E75 (Beograd-Niš) i brze saobraćajnice Kragujevac... više

360.000€ (47 €/m²)

  • 7547m²

Poslovni kompleks 1.137 m² Partizanska | Magacin | Kancelarije | Lift | Invest

Salajka, Novi Sad

U ponudi je funkcionalan poslovni kompleks ukupne površine 1.137 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u Partizanskoj ulici, u blizini raskrsnice... više

2.340.000€ (2 058 €/m²)

  • 1137m²
  • .sprat

Plac za gradnju, industrijska zona, Milka Protić, 58 hektara

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac za gradnju u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini naselja Milka Protić. Uknjižena površina placa je 58093m2 i ima... više

3.776.000€ (64 €/m²)

  • 58093m²

JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI – KVALITETNA NOVOGRADNJA, ODLIČNA INVESTI

Vrnjačka Banja

Na prodaju je komforan i moderno opremljen jednosoban stan u novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji, gradu koji je broj jedan za turizam u Srbiji i... više

76.050€ (2 001 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 3/3 spratova

INDUSTRIJSKA HALA – MLADENOVAC - CENTAR

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta –... više

148.000€ (592 €/m²)

  • 250m²

Investicija, život , odlična ponuda.

Akva Park, Jagodina

Prodaje se stan koji ima odlične booking recenzije i predstavlja nekretninu sa već izgrađenom tradicijom, koju novi vlasnik može nastaviti.... više

55.000€ (1 122 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Suteren/4 spratova

Novi Sad, Futog, Industrijska zona, 22a, 260000EUR

Futog, Novi Sad

Agencijski ID: 112011, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se ODLICNO INDUSTRIJSKO ZEMLJISTE od 22 ara u Futogu, blizu Novog Sada, kod fabrike... više

260.000€ (118 €/m²)

  • 2200m²

Prodaja placeva Veternik Novi Sad – građevinski plac 500m2, investicija, mog

Veternik, Novi Sad

Prodaja placeva Veternik Novi Sad – na odličnoj i mirnoj lokaciji u Veterniku, izdvajamo ravan građevinski plac od 500m2, idealan kako za investitore,... više

72.100€ 0 €/m²)

  • 0m²