Za upit dgkanal inr s pronađeno 7100 oglasa

Lokal 25 m² Stari Grad | Centar | Renovirano | Ulični lokal | Investicija

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je poslovni prostor površine 25 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa i suda. Ova nekretnina... više

81.500€ (3 260 €/m²)

  • 25m²
  • vp/3 spratova

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Plac Kragujevcu - površina 6854 m2, građevinsko zemljište u industrijskoj z

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih... više

630.000€ (91 €/m²)

  • 6854m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska, 62m2 - IDEALNO ZA INVESTITORE, 3a

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska - IDEALNO ZA INVESTITORE 2.0, 62m2, PR/1, TA, telefon, podrum, parking Stan u prizemlju porodične kuće,... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/1 spratova

Investicija Koja Se Ne Propušta – Jednosoban Stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Prodaje se plac u industrijskoj zoni u Jagodini, površine 10a. više

150.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Industrijska zona

Industrijska zona, Jagodina

*nema objekata na placu *postoji mogućnost priključka za struju i vodu više

78.500€ (9 €/m²)

  • 8000m²

Građevinsko zemljište - industrijska zona

Industrijska zona, Jagodina

*mogućnost gradnje *zemljište u građevinskom području više

84.000€ (7 €/m²)

  • 12000m²

Ugostiteljski objekat sa ogromnim potencijalom – Idealno za investitore i raz

Lipar, Jagodina

Na prodaju ugostiteljski objekat ukupne površine 700m², koji nudi izuzetan potencijal za razvoj turizma, ugostiteljstva ili organizaciju događaja!... više

400.000€ (414 €/m²)

  • 964m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac u Kragujevcu, u blizni prvog kružnog toka, na ulazu u Kragujevac iz pravc

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, pogodan za izgradnju. Plac je površine 1824 m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, ali je moguća prenamena... više

270.000€ (148 €/m²)

  • 1824m²

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo od 6758 m2.

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 6758m2. Plac... više

48.500€ (7 €/m²)

  • 6758m²

Prodaja moderne hale 1201 m² u industrijskoj zoni Kudeljarski Nasip – Panče

Kudeljarski Nasip, Pančevo

U srcu industrijske zone Kudeljarski Nasip u Pančevu, prodaje se moderna, legalizovana hala ukupne površine 1201 m², uz pripadajući plac od... više

1.500.000€ (1 248 €/m²)

  • 1201m²
  • .sprat