Za upit dgkanal inr s pronađeno 7100 oglasa

Na prodaju proizvodna, industrijska hala, Batočina

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju proizvodna, industrijska hala veličine 250m2, sa pomoćnom zgradom veličine 200m2. Hala se nalazi na placu površine 70 ari, ima... više

130.000€ (557 €/m²)

  • 233m²
  • Prizemlje

Plac, industijska zona Donje Međurovo, 2511m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2511m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2511m²

Inđija, Stari Slankamen, , 20a, 100000EUR

Stari Slankamen, Inđija

Agencijski ID: 115409, plac. Prodajem plac od 2000m2 Stari Slankamen. Vikend naselje. Pored placa struja i voda. Pogled na Dunav. Prilaz do... više

100.000€ (50 €/m²)

  • 2000m²

Prodaje se stan u Vrnjačkoj Banji – idealna investicija!

Širi centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je funkcionalan stan površine 27m², smešten na drugom spratu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji – u blizini Aqua parka, šetališta... više

60.000€ (2 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, PLACOD 18A, STARI SLANKAMEN

Indjija, Indjija, Inđija

Prodajemo odlican plac od 1800m2 u Starom Slankamenu u prvom redu do Dunava van plavnog podrucja. Plac je pravougaonog oblika, kvalitetno ogradjen... više

69.000€ (38 €/m²)

  • 1800m²

Kuća 310m2 na 72 ara placa, mirna lokacija, šuma, luks oprema, odlična inves

Velika Moštanica, Čukarica, Beograd

U ponudi je izuzetna kuća na prodaju u Beogradu, površine 310m2, smeštena na prostranom placu od 72 ara, od čega je čak 20 ari pod šumom, što... više

300.000€ (967 €/m²)

  • 310m²
  • .sprat

Knez Mihailova, duplex, odlična investicija ID#1523

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

Odlična investicija, 55m2, Banovo brdo ID#5702

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u... više

155.000€ (2 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/7 spratova

Plac u industrijskoj zoni, Čamurlijski put, 2783m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. Pored placa je prilaz - put, koji nije asvaltiran.... više

250.000€ (89 €/m²)

  • 2783m²

Priroda, mir i investicija , samo 12000 eura

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju šumsko zemljište površine 39 ari, idealno za ljubitelje prirode, investitore ili kao dugoročnu sigurnu investiciju. -Površina: 39a... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odlicna investicija: Zemljište od 3ha na Smederevskom Putu

Boleč, Grocka, Beograd

Ovo je prilika koja se ne propušta - na prodaju je prostrano zemljište od 3 hektara (30,000m²) u Bolecu, smešteno uz Smederevski put. Ova... više

600.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor - hala,magacin,trgovina, 713 m2, plac 2.273 m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kvalitetan poslovni prostor u Merošini, na odličnoj, pristupačnoj lokaciji kod glavnog puta Niš - Prokuplje, pogodan... više

290.000€ (406 €/m²)

  • 713m²
  • Prizemlje