Za upit dgkanal inr s pronađeno 7100 oglasa

Futog Novi Sad Kuća 82m2 na placu 469m2, investicioni plac, uknjiženo

Futog, Novi Sad

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom... više

52.000€ (110 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Lepa porodična kuća iznad Elektronske Industrije, 178m2, legalizovana

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola,... više

160.000€ (898 €/m²)

  • 178m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA KUĆA INĐIJA – 145m² – GARAŽA – TERASA – BLIZINA JEZERA

Širi centar, Inđija

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena porodična kuća površine 145 m², smeštena u mirnom i prirodom okruženom delu Inđije, u neposrednoj... više

225.000€ (1 551 €/m²)

  • 145m²
  • 1/1 spratova

Plac 1477 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na Ledenoj steni prema Nišavi. Površine 1477 m2. Parcela je pravougaonog oblika na ravnom zemljištu. Uknjižena,... više

11.000€ (7 €/m²)

  • 1477m²

Poljoprivredno zemljište 63 ara – Obrenovac, Industrijska zona - 157.500€

Urovci, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 63 ara, smešteno u industrijskoj zoni u Obrenovcu. Plac je pravilnog oblika, približnih dimenzija... više

157.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure, 12908m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

465.400€ (36 €/m²)

  • 12908m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.430€ (1 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova