Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Telep - Dvojna kuća ID#3000083

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne... više

154.500€ (2 491 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001093

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje.... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 5.sprat

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

Plac 22 ara, Obrenovac, Poljane – 8 800 €

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 22,03 ara. • Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.... više

8.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Botanicka bašta, 72m², renoviran

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stari grad, Dorćol, Gospodar Jovanova, 5.0, 119m2, 408000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124682, VIII/XII, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan sa pogledom... više

408.000€ (3 428 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 8/12 spratova

Novi Sad, Centar - Odličan stan ID#1001047

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Svetozara Miletića. Izdvajamo iz ponude odličan stan kako za stanovanje tako i za investiciju. Ovaj stembeni prostor... više

258.000€ (3 909 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Plac za gradnju Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju plac na Kopaoniku površine 408 m2. Plac se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u vikend naselju sa pogledom na Goliju, Ibarsku... više

30.000€ (73 €/m²)

  • 408m²

Na prodaju garsonjera 26m² – u blizini Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje,... više

44.000€ (1 692 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/5 spratova

Lokal 42 m2, odlična lokacija, blizu Pravnog fakulteta

Obilićev venac, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u centru Niša, u blizini pešačke zone i Pravnog fakulteta. Sastoji se iz dva nivoa u osnovi 21m2, uknjižene ukupne... više

125.000€ (2 976 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan 52m2, potpuno opremljen u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija... više

124.800€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova