Za upit dgkanal in rs pronađeno 8399 oglasa

Rakovica, Vidikovačka padina, Mome Stanojlovića, 0.5, 27m2, 50000EUR

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 131322, I/IV, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, Adaptibilanu u 1.5, stambena zgrada. Mali,sladak... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Građevinsko zemljište 12 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 20.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 12 ari, smešteno u naselju Mala Moštanica, na mirnoj lokaciji. Plac je približnih dimenzija 17 x 75... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 30, 45 ari, Obrenovac, Zvečka – 120 000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u građevinskom području, površine 30,45 ari u Obrenovcu, naselje Zvečka, put Obrenovac – Valjevo, približnih dimenzija 20 m... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 49 m², 10 ari, Obrenovac, Baljevac – 35 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Baljevcu, opština Obrenovac, površine 49 m2, na placu od 10,20 ari, u mirnom delu idealna za vikendicu. • Struktura: Kuća... više

35.000€ (714 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Građevinski plac 46 ari, Belo Polje, cena 1900€/ar, 87.800€

Belo Polje, Obrenovac, Beograd

Plac površine 46,21 ari, na vrlo dobroj lokaciji sa pristupnim asfaltnim putem, u Belom Polju na samo 5 minuta od glavne ulice u Obrenovcu,... više

87.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Čukarica, Makiš, Obrenovački drum, 10.0, 1470m2, 2599990EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116745, PR/I, video nadzor, pomocni objekti(3), izlog, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada... više

2.599.990€ (1 768 €/m²)

  • 1470m²

Prodaje se salonski stan 140 kvm, na prvom spratu, u užem centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više

283.600€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 1.sprat

Na prodaju – Trosoban namešten stan, Dragiše Cvetkovića – Niš

Crveni pevac, Medijana, Niš

Prodaje se prostran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – ulica Dragiše Cvetkovića. Stan se nalazi na 9. spratu zgrade... više

155.000€ (1 823 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 9/12 spratova

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.60m2... više

98.100€ (2 087 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.11... više

97.050€ (2 064 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Komforan jednosoban stan

Strelište, Jagodina

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije... više

57.000€ (1 212 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/1 spratova