Za upit dgkanal in rs pronađeno 8400 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130601, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar (Spens) - Četvorosoban stan ID#1000983

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

296.640€ (2 472 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 4/4 spratova

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – 65 m², SA PROSTRANOM TERASOM U PRIZEMLJU! 128.00

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 65 m², koji odlikuju kvalitetna gradnja, odličan raspored i prostrana terasa idealna... više

128.000€ (1 969 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova, 4.0, 120m2, 240000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127834, III/, terasa, uknjizen, parking, moze zamena(). Na prodaju cetverosoban stan u tri nivoa 120m2 u Kopernikovoj ulici.... više

240.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija... više

180.249€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/6 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

78.660€ (1 829 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 2/4 spratova

Veternik - Uknjižene dve kuće na placu ID#3000057

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više

206.000€ (958 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodična kuća u Ritopeku, 180 m², dva nivoa i veliko dvorište

Ritopek, Grocka, Beograd

Na prodaju novoizgrađena kuća u Ritopeku, ukupne površine 180 m², sa prostranim dvorištem i garažom od 40 m². Kuća je sveže završena, kompletno... više

350.000€ (1 400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Žabljak, Žabljak, Iva do, 4.0, 160m2, 420000EUR

Žabljak, Žabljak

Agencijski ID: 126460, 6.6a, spratna, terasa(3), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. Prodaje... više

420.000€ (2 625 €/m²)

  • 160m²

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.070€ (3 551 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

219.626€ (3 660 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.677€ (3 561 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova