Za upit dgkanal in rs pronađeno 8395 oglasa

Palilula, Višnjica, Ramadanska, 3.0, 90m2, 385000EUR

Višnjica, Beograd

Agencijski ID: 115060, 18a, struja, bazen, klima, terasa(3), uknjizen, nov, novogradnja, parking, dvoriste/basta, montazna. Na prodaju plac... više

385.000€ (4 277 €/m²)

  • 90m²

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 360000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098092 - CENA 360000+ 3% agencijska provizija. Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili  smeštena u mirnoj ulici, na... više

360.000€ (2 666 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 135m²
  • 2/2 spratova

Fruška Gora, Fruška gora, , 5.0, 250m2, 278900EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 106045, 6a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja,... više

278.900€ (1 115 €/m²)

  • 250m²

Trosoban stan NOVI SAD, 147000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 147.000 eu +3% agencijske... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Rakovica, Miljakovac, Stanka Paunovića Veljka, Kuća, 365m2, 735000 EUR

Miljakovac, Beograd

Prodajemo prelepu lux, porodičnu kuću sa bazenom koja se nalazi u jednom od najlepših delova Miljakovca, u ulici Stanka Paunovića Veljka. Izgrađena... više

735.000€ (2 013 €/m²)

  • 365m²

Novi Sad, Salajka, Plitvička , 3.0, 130m2, 390000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno... više

390.000€ (3 000 €/m²)

  • 130m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 3.0, 146m2, 423000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjizen. Retko u ponudi, autentican stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao... više

423.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 146m²
  • 6/21 spratova

Novi Sad, Centar - Četvorosoban stan ID#1001061

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Izdvajamo iz ponude komforan i svetao, po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, STAN U CENTRU, MAKEDONSKA ULICA

Centar, Stari Grad, Beograd

Prodaje se stan u Makedonskoj ulici na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru Beograda, u zgradi koja se nalazi pod kulturnom zastitom. Stan... više

218.000€ (3 027 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište 2 ha, Ub, Brgule – 13 000 €

Brgule, Okolina, Ub

Na prodaju  poljoprivredno zemljište  površine  1,82ha u Brgulama. Pogodan za sve poljoprivredne kulture, sastoji se iz tri njive, koje imaju... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića, 28m2

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića 1.0, 28m2, PR/4, TA Na odličnoj lokaciji u salonskoj zgradi u ponudi je za prodaju dvorišno... više

98.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Građevinski plac 52 ara, Draževac, Obrenovac - 36.400€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 52 ara u Draževcu. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost priključka na elektro... više

36.400€ 0 €/m²)

  • 0m²