Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj... više
149.350€ (2 987 €/m²)
Donji Komren, Crveni krst, Niš
Na prodaju odličan stambeno - poslovni kompleks, u naselju Donji Komren, u blizini marketa Idea. Na domak je novog dela naselja, gde se nalaze... više
195.000€ (663 €/m²)
Lekino Brdo, Beograd
Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više
183.500€ (3 008 €/m²)
Rakitovo, Okolina, Jagodina
Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više
170.000€ (607 €/m²)
Vojna bolnica, Medijana, Niš
Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, na odlicnoj lokaciji, u blizini Vojne bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije,... više
74.000€ (1 644 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više
178.160€ (1 713 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Milovana Marinkovića 2.0, 83m2, PSUT/2, interfon Prodajemo izuzetno funkcionalan, dvosoban stan u zgradi sa samo četiri... više
185.000€ (2 228 €/m²)
Sutomore, Sutomore, Sutomore
Na prodaju odličan plac na potezu Zankovići iznad Sutomora. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama i apartmanima, blizu je hotel... više
52.000€ (103 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više
169.650€ (1 950 €/m²)
Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš
Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više
100.000€ (625 €/m²)
Vranje
Na prodaju zemljište sa idelanom lokacijom u Suvom dolu. Katastarska parcela 970/1, katas. opština SUVI DOL Površina je 3000m2, sa direktnim... više
87.000€ 0 €/m²)
Žunje, Knić, Knić
Prodaje se plac na Gružanskom jezeru, udaljen na 100m od vode. Moguća kupovina celog placa a i parcijalno uz dogovor sa vlasnikom. Za sve informacije... više
31.000€ (11 €/m²)