Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje), 200m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje) kuća, 200m2, terasa, tehničke prostorije 25m2, SUT+PR+I+PTK, GAS/EG, telefon (tri linije), interfon,... više

540.000€ (2 700 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Poljoprivredno zemljište 3, 58 ha, Obrenovac, Veliko Polje – 53 700 €

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 3,58 ha u mestu Veliko Polje kod Obrenovca. Sastoji se od ukupno 4 parcele međusobno povezane... više

53.700€ 0 €/m²)

  • 0m²

EKSKLUZIVNA PONUDA – Prostrana porodična kuća vrhunskog kvaliteta

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više

170.000€ (607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/1 spratova

Apartman 34 m², V sprat, Zlatibor – (OPREMLJEN) - 73.000€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 34 m², koji se nalazi na petom spratu pružajući vam mogućnost za mir, odmor i prelep pogled na... više

73.000€ (2 147 €/m²)

  • 34m²
  • 5.sprat

Odlična porodična kuća u izgradnji, 270m2, su+vp+1+pk, plac 8.71 ari, na put

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

50.000€ (185 €/m²)

  • 270m²
  • 1/2 spratova

Šabac - Krsmanovača, 786.35ari

Centar, Šabac

Šabac - Krsmanovača građevinsko zemljište, 786.35 ari, voda, struja, kanalizacija Izuzetan plac na samo 1km od Šapca, 80km od Beograda i samo... više

5.897.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 40 m² na placu od 11 ari – odlična lokacija, Pambukovica, Ub – 17.0

Pambukovica, Okolina, Ub

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više

17.000€ (425 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Odličan jednoiposoban stan ID#1001136

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj... više

149.350€ (2 987 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 4/5 spratova

Plac na Gružanskom jezeru

Žunje, Knić, Knić

Prodaje se plac na Gružanskom jezeru, udaljen na 100m od vode. Moguća kupovina celog placa a i parcijalno uz dogovor sa vlasnikom. Za sve informacije... više

31.000€ (11 €/m²)

  • 2813m²

Stan, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature... više

67.000€ (2 233 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa, 87m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3.0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi dupleks, u novogradnji, odmah useljiv!... više

261.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova

Prodaja trosobnog dupleks stana Novi Sad – Sajam | 100m2, garaža uključena,

Sajmište, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan – dupleks Kvadratura: 100 m2 Sprat: III sprat (lift) Lokacija: Sajam, Novi Sad – blizina Betanije Parking / garaža:... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3.sprat