Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 210000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101926 - CENA 210.000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA, Prodaje se trosoban , kompletno renoviran i namešten stan u najlepšem delu... više

210.000€ (3 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/7 spratova

CENTAR - 4.0, 114m2, uknjižen, odmah useljv

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim... više

350.000€ (3 070 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Telep, Ćirila i Metodija, 5.0, 136m2, 299200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122129, II/II, dupleks, u izgradnji, stambena zgrada. Prodaje se duplex penthouse od 136 m² sa velikom krovnom terasom od 70... više

299.200€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Plac na Mramorskom Brdu

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju plac na Mramorskom Brdu u neposrednoj blizini mesarske industrije Biftek površine 47,5 ari. Plac je pravilnog pravouganog oblika.... više

73.500€ (15 €/m²)

  • 4747m²

Plac 15, 33 ari, Surčin, Progar (uz reku Savu) - 35 000 €

Progar, Surčin, Beograd

• Na prodaju plac pored reke Save, površine 15,33 ara u Progaru, opština Surčin. Približne dimenzije placa su 12,5 x 122 m. • Lokacija: Nalazi... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Barajevo, Lisović, Živana Nikolića, Kuća, 120m2, 169000 EUR

Lisović, Beograd

U Lisoviću, 30minuta od Beograda i 5 minuta od centa Barajeva. u lepom okruženju kuća sa bazenom. Kuća je potpuno opremljena i sastoji se od... više

169.000€ (1 408 €/m²)

  • 120m²

Boljevac - 86kvm + 6,16ari

Boljevac, Boljevac

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca,... više

99.000€ (1 151 €/m²)

  • 86m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova, 4.0, 120m2, 240000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127834, III/, terasa, uknjizen, parking, moze zamena(). Na prodaju cetverosoban stan u tri nivoa 120m2 u Kopernikovoj ulici.... više

240.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

Kraljevo, Bogutovačka Banja, , 10.0, 174m2, 80000EUR

Bogutovačka Banja, Kraljevo

Agencijski ID: 96889, 2.43a, spratna, 2, uknjizen, cela. U prelepom okruzenju Bogutovacke Banje se nalazi kuca na 3 etaze, povrsine 142m2+32m2. Kuca... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²

Starija kuća(vertikala)za renoviranje blizu centra grada

Centar, Paraćin

Prodajemo stariju kuću idealnu za porodičan život ,ili kao investiciju uz neophodnu adaptaciju.Kuća je gradjena kvalitetno i čvrsto sa klasičnim... više

52.000€ (477 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

ODLICAN, 4.5 SALONAC U CENTRU GRADA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje,... više

105.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova