Za upit dgkanal in rs pronađeno 8409 oglasa

Herceg Novi, Kamenari, , 3.5, 130m2, 220000EUR

Kamenari, Herceg Novi

Agencijski ID: 99013, II/, dupleks, terasa, uknjizen, parking. Kompletno opremljen stan u rezidencijalnom kompleksu, sa privatnim parkingom,... više

220.000€ (1 692 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2.sprat

Parcela-livada u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela pašnjak, šeste klase. Trenutno se sastoji od cerove šume.... više

16.000€ (1 €/m²)

  • 8087m²

Trosoban stan NOVI SAD, 149350€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095519 Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

149.350€ (2 164 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/5 spratova

Zemun, Ugrinovci, -, Zemljište, 22800ari, 1368000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Naselje Ugrinovci, na magistralnom putu Dobanovci - Batajnica, a na 4km od petlje autoputa Beograd - Šid, zemljiste u građevinskom području... više

1.368.000€ (60 €/m²)

  • 22800m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 631m2, Prosek

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac 631m2, na početku Proseka, poljoprivredno zemljište. Plac je lepog, pravilnog oblika, izlazi na asfaltni put, u neposrednoj... više

31.500€ (49 €/m²)

  • 631m²

Valjevo, Divčibare, Divcibare, 1.5, 38m2, 76000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115232, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim... više

76.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/4 spratova

Valjevo, Divčibare, , 1.0, 28m2, 56000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115234, VPR/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim... više

56.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²

Valjevo, Divčibare, , 1.5, 39m2, 78000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115233, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim... više

78.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Zeleno brdo, Ruže Jovanović, 8.0, 610m2, 735000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 78557, 7a, terasa, uknjizen, garaza(4), parking, dvoriste/basta, ostava. Sastoji se iz dva dela koji mogu da se tretiraju kao... više

735.000€ (1 204 €/m²)

  • 610m²

Direktna prodaja - Vrdnik Residence

Centar, Vrdnik

Direktna prodaja bez provizije. Vrdnik Residence se nalazi u širem centru Vrdnika na padinama Fruške Gore, okružen vinogradima, manastirima... više

77.900€ (1 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova