Za upit dgkanal in rs pronađeno 8409 oglasa

Plac 10 ari, Obrenovac, Mala Moštanica – 20 000 €

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu, površine 10 ari. Pravougaonog oblika, dimenzija 80 x 15 m. • Plac poseduje mogućnost za uvođenje struje,... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela-livada u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela pašnjak, šeste klase. Trenutno se sastoji od cerove šume.... više

16.000€ (1 €/m²)

  • 8087m²

Direktna prodaja - Vrdnik Residence

Centar, Vrdnik

Direktna prodaja bez provizije. Vrdnik Residence se nalazi u širem centru Vrdnika na padinama Fruške Gore, okružen vinogradima, manastirima... više

77.900€ (1 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Renoviran dvosoban stan kod Železničke stanice, 47m2, Novi Sad - 115.000€

Banatić, Novi Sad

Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila I terase. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran sa... više

115.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5.sprat

Poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu, 23 ara, Ratari, Obrenovac - 1

Ratari, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 23 ara, koji se vodi kao poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu. Nalazi se u mestu Ratari, na samo 8 km od... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Telep, Ćirila i Metodija, 5.0, 136m2, 299200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122129, II/II, dupleks, u izgradnji, stambena zgrada. Prodaje se duplex penthouse od 136 m² sa velikom krovnom terasom od 70... više

299.200€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju kuća 266m2, Donji Barbeš

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća... više

61.800€ (232 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prof. kolonija 87kvm (28+59) uknjiženo ID#25219

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

U prodaji je stan od 59kvm (dvosoban, grejanje na dve inverter klime, pvc stolarija, španske i italijanske pločice) i lokal od 28kvm (lokal... više

330.600€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 100m2, 370000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 92710, 7a, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, cela. Odlicno pozicionirana dvoiposobna kuca, bez ikakvih ulaganja sa lokalom... više

370.000€ (3 700 €/m²)

  • 100m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Balosavama

Balosave, Knić, Knić

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Balosavama u Gruži. Prodaje se 982 m2, kao njiva treće klase. Plodno zemljište blizu magistralnog... više

1.500€ (1 €/m²)

  • 982m²

Zlatibor - Namešten jednoiposoban apartman ID#1001168

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

101.800€ (2 545 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 7/8 spratova

Plac u Vrnjačkoj Banji, 43,55 ara

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije (67 m x 65 m) veoma pogodan za gradnju objekata... više

128.900€ (29 €/m²)

  • 4355m²