Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Vračar, Karađorđev park, Nebojšina, 3.0, 78m2, 319000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 113309, II/V, klima, lift, terasa(3), garaza, stambena zgrada. Veoma lep, 3.0 namesten stan sa tri terase i garaznim mestom,... više

319.000€ (4 089 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

86.400€ (2 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/4 spratova

Petrovaradin, Novi Sad

86.400€ (2 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

79.800€ (2 751 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

110.500€ (2 511 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

236.800€ (3 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Centar, Novi Sad

170.103€ (3 780 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Klisa, Temerinski put, 2.5, 70m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 95149, III/, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. Nov dvoiposoban stan sa stvarima, sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

145.000€ (2 071 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 81m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.0, 81m2(terasa), 4/4, grejanje na struju, internet, interfon, klima, ktv Bulevar kralja Aleksandra je sa svojih skoro 8km dužine, druga ulica... više

300.000€ (3 703 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Palilula, Borča, Zrenjaninski put, 136a, 2900000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 103592, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U mogucnosti smo da ponudimo,Plac a prema informaciji o lokaciji iz januara... više

2.900.000€ (213 €/m²)

  • 13600m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

103.422€ (1 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/5 spratova