Za upit dgkanal in rs pronađeno 8402 oglasa

Lokal na lepoj lokaciji u centru

Centar, Jagodina

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice... više

27.000€ (1 500 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Grocka, Vrčin, Slavonska , 10a, 30000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 95359, struja, uknjizen, plac. Nudimo vam parcelu ,gradjevinsku,gde je dozvoljena gradnja.Plac se nalazi ,izmedju Suplje Stene... više

30.000€ (30 €/m²)

  • 1000m²

EKSKLUZIVNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA NA TOP LOKACIJI, JAGODINA

Akva Park, Jagodina

Na prodaju izuzetna porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini –u neposrednoj blizini Aqua parka idealna za udoban porodični... više

140.000€ (542 €/m²)

  • 258m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Herceg Novi, HERCEG-NOVI

HERCEG-NOVI, Herceg Novi

Herceg Novi, Savina, LUX vila na prvoj liniji do mora, placu od 1,408m2, kuća 564m2 (2x282m2)+podrum 130m2, natkriveni parking za dva vozila.... više

3.000.000€ (5 319 €/m²)

  • 564m²
  • .sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 7.0, 277m2, 1200000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106419, IV/V, dupleks, uknjizen, novogradnja. Luksuzan, porodican duplex u zgradi novije gradnje, u srcu Beograda, na Vracaru... više

1.200.000€ (4 332 €/m²)

  • 7 soba
  • 277m²
  • 4/5 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

314.425€ (3 743 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina, 53m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina 2.0, 53m2, 1/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju je izvorno dvosoban i veoma... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 193m2, 220000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465... više

220.000€ (1 139 €/m²)

  • 193m²

Plac na Mokroj Gori

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju plac na Mokroj Gori 80 ari . Plac se nalazi na prelepoj lokaciji u jedenoj od najlepših opština u Srbiji. Okružen je zelenilom i... više

165.000€ (20 €/m²)

  • 8000m²

Novi Sad, Futog, Industrijska zona, 22a, 260000EUR

Futog, Novi Sad

Agencijski ID: 112011, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se ODLICNO INDUSTRIJSKO ZEMLJISTE od 22 ara u Futogu, blizu Novog Sada, kod fabrike... više

260.000€ (118 €/m²)

  • 2200m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 71 m2

Čair, Medijana, Niš

177.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova