Za upit dgkanal in rs pronađeno 8402 oglasa

Parcela-livada u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je livada šeste klase. Trenutno je deo cerova šuma, a deo... više

13.000€ (1 €/m²)

  • 6594m²

Plac u Kragujevcu, na putu prema Grošnici - površina 7637 m2, građevinsko

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 7637 m2, koji se sastoji od dve parcele, koje su jedna pored druge. Postoji mogućnost svih priključaka.... više

103.000€ (13 €/m²)

  • 7637m²

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Grocka, Ritopek, -, Zemljište, 1200ari, 34900 EUR

Ritopek, Beograd

Prodajemo građevinsko zemljište površine 1200m2 koje se nalazi u ataru Ritopek, naspram hladnjače PKB. Plac je pravilni pravugaonik 16x75m.... više

34.900€ (29 €/m²)

  • 1200m²

Zvezdara, Central Palace - Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, 84m2 (terasa), 6/7, lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja jednu od glavnih... više

319.000€ (3 797 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 84m²
  • 6/7 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

133.000€ (2 770 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • Potkrovlje.sprat

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska, 170m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska vertikala kuće, 7.0, 170m2, dve terase, PR+2, EG, interfon, podrum U ponudi za prodaju vertikala... više

600.000€ (3 529 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac u Korićanima od 39,70 ari

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Korićanima od 39,70 ari. Zemljište je po kulturi njiva prve klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja... više

41.000€ (10 €/m²)

  • 3970m²

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 71m2, terasa ID#1638

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više

127.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

Prodaja stana Novi Sad, Sajmište, 43m2 + galerija 15m2, odmah useljiv

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Sajmište. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za... više

122.400€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Lokal na lepoj lokaciji u centru

Centar, Jagodina

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice... više

27.000€ (1 500 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat