Za upit dgkanal in rs pronađeno 8395 oglasa

ZLATIBOR - obezbedite sebi nezaboravan zalazak sunca ID#1540

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Vlastimira Pavlovića, u kraju poznatom kao Zlatibor/Vranjevina, na Opštini Čajetina, MAGNAT prodaje plac od 4ara... više

44.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

91.392€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Jugovićevo, 4.0, 135m2, 297000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130711, I/II. LUX NOVI-NOVO NASELJE* 135,31 m2, FANTASTICAN 4,0-soban. SA PDV. Dnevna soba 26,58 m2, kuhinja i trpezarija,... više

297.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1/2 spratova

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

U ponudi plac od 6,52 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

23.000€ (35 €/m²)

  • 652m²

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

U ponudi plac od 12,54 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 12,54 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

45.000€ (35 €/m²)

  • 1254m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101487 CENA 93.000 e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv stan, smešten na odličnoj lokaciji,... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 1.0, 27m2, 61485EUR

Brzeće, Kopaonik

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi... više

61.485€ (2 277 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Šumice - Kruševačka, 63m2

Šumice , Voždovac, Beograd

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2.0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih... više

160.000€ (2 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

KOMPLETNO RENOVIRANA KUĆA 3 km OD DESPOTOVCA

Miliva, Okolina, Despotovac

Prodaje se kompletno renovirana kuća u selu Miliva, na samo 3 km od Despotovca. Idealna prilika za porodični život u mirnom okruženju ili kao... više

59.000€ (867 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Vračar, Resavska, 86m2, salonski, uknjižen ID#1574

Centar, Vračar, Beograd

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova