Za upit dgkanal in rs pronađeno 8403 oglasa

Parcela za gradnju 460 m2 - Čanj, na 400 m od mora, Mišići, dozvoljena gradn

Bar, Bar, Bar

Na prodaju parcela površine 460 m2, dozvoljena gradnja 300 m2, sa direktim izlazom na ulicu, koja je asfiltirana. Mogućnost svih priključaka,... više

148.000€ (321 €/m²)

  • 460m²

Plac u Žunju 11,6 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera , koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

25.000€ (21 €/m²)

  • 1160m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

109.553€ (2 960 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Kuća 122m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora.... više

129.000€ (1 057 €/m²)

  • 122m²
  • Prizemlje

Grocka, Vrčin, Beogradska, 5.0, 400m2, 510000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 115407, 16a, prizemna, pr+pk, struja, bazen, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(3),... više

510.000€ (1 275 €/m²)

  • 400m²

Stari grad, Centar, Hilandarska, 2.5, 70m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 16461, I/II, klima, salonski, telefon, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta, podrum. U... više

350.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Topličin venac, , 3.0, 97m2, 550000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 119478, IV/, lift, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu priliku... više

550.000€ (5 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

Troiposobni stan 76 m2 na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića Zona 2, Medijana, Niš

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na... više

165.000€ (2 171 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3.sprat

PRODAJA, BLOK 45, NOV KOMPLETNO OPREMLJEN 2.0 STAN

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno... više

230.000€ (4 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7.sprat

Plac 583 m2, Gabrovačka reka, ispod Stadiona Mašinac

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac 583 m2, ispod Stadiona Mašinac, izlazi na Čemerničku ulicu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, nalazi se u nasaljenom delu,... više

9.745€ (16 €/m²)

  • 583m²

Čukarica, Rušanj, plac 15, 21 ar ID#1482

Rušanj, Čukarica, Beograd

Prodaje se građevinsko zemljište površine 15.21 ari u Beogradu - Čukarica na samom ulazu u Rušanj, udaljen 50 metara od Ibarske magistrale.... više

77.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova