Za upit Cuprija pronađeno 170 oglasa

Na prodaju stan u Ćupriji - Odlična lokacija!

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Na prodaju prostran stan od 72m² u mirnom delu Ćuprije, na idealnoj lokaciji u blizini škole, što ga čini savršenim za porodični život.Stan... više

54.000€ (750 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 3.sprat

Kuća u Ćupriji na odličnoj lokaciji - prodaja

Centar, Ćuprija

Kuća površine 250m2 na placu od 6.63a i pomoćnim objektom na odličnoj lokaciji u Ćupriji. Prizemlje i sprat čine kuću. Prizemlje se sastoji... više

100.000€ (400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Na prodaju njiva u Supskoj

Supska, Okolina, Ćuprija

U blizini glavnog puta u Supskoj njiva površine 23.84a. Ukoliko imate dodatnih pitanja ili želite da sa nekim od agenata pogledate lokaciju... više

3.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Velika, nova porodična kuća nadomak Ćuprije

Tonja, Ćuprija

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od... više

85.000€ (283 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Jednosoban renoviran stan

Dom zdravlja, Ćuprija

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu... više

34.000€ (918 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

46 m² u širem centru Ćuprije

Ćuprija

Na drugom spratu zgrade u širem centru Ćuprije prodaje se funkcionalan stan odličnog rasporeda. Stan poseduje: *prostranu dnevnu sobu *kuhinju... više

40.000€ (869 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Zemljište u građevinskom području

Despotovački put, Ćuprija

Pravilna parcela u građevinskom području na Despotovačkom putu, površine 33a. Ukoliko želite da pogledate zemljište sa nekim od naših agenata... više

20.000€ (6 €/m²)

  • 3300m²

Na prodaju – Luksuzna porodična kuća

Bolnica, Ćuprija

Zamislite kuću u kojoj svaki korak odiše toplinom doma, a svaki kutak je osmišljen da vam pruži udobnost i mir. Već pri prvom pogledu, oduševiće... više

210.000€ (446 €/m²)

  • 470m²
  • /2 spratova

Život na vrhu – Ekskluzivni stan u srcu Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da svakog dana ulazite u svoj dom direktno iz lifta, u oazu luksuza, mira i savršene udobnosti, dok je ceo grad samo korak od vas.... više

240.000€ (933 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 257m²
  • 4.sprat

Praktična kuća na odličnoj lokaciji

Mlin, Ćuprija

U jednoj od najlepših ulica za porodičan život u Ćuprija nalazi se kuća koja pruža ono što danas svi traže – prostor, funkcionalnost i osećaj... više

99.000€ (99 000 €/m²)

  • 1m²
  • /2 spratova

Na prodaju lokal u centru Ćuprije – idealan za vaš biznis!

Centar, Ćuprija

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Sređena kuća sa lokalom

Bolnica, Ćuprija

Sređena kuća u okolini bolnice. Prizemni deo kompletno sređen i useljiv, potkrovlje nezavršeno. Prizemni deo se sastoji od prostranog dnevnog... više

150.000€ (789 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat