Za upit Cuprija pronađeno 170 oglasa

Poljoprivredno zemljište - Zmič

Zmič, Ćuprija

Poljoprivredno zemljište površine 66 ari pogodno za obradu i sadnju bilo koje vrste. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati... više

7.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Veliki stan sa velikim potencijalom

Slavija, Ćuprija

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored... više

60.000€ (566 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

220.000€ (1 100 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

PRODAJE SE KUĆA 232 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE!

Viša Medicinska škola, Ćuprija

PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra... više

85.000€ (366 €/m²)

  • 232m²
  • 2.sprat

Na prodaju dve kuće sa garažom na 5.85 ari placa

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više

70.000€ (546 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Na prodaju stan u Ćupriji

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Prodajemo prostran i svetao stan površine 93 m² u Ćupriji. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i uređajima, spreman... više

76.000€ (817 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

Idealna kuća za porodicu – komfor i lokacija na jednom mestu!

Dom zdravlja, Ćuprija

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom... više

65.000€ (433 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

Na prodaju kuća u Ćupriji – mirna lokacija blizu Doma zdravlja

Dom zdravlja, Ćuprija

Tražite dom u mirnom, a opet praktičnom delu grada? Imamo pravu priliku za vas! Na prodaju je kuća površine 62m², smeštena na prostranom placu... više

82.500€ (841 €/m²)

  • 98m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU VIKENDICA – 150 m OD VELIKE MORAVE – PLAC 15, 62 ARI

Tonja, Ćuprija

U ponudi je vikendica površine 44 m², smeštena na placu od 15.62 ara, u mirnom i prirodnom okruženju, na svega oko 150 metara od reke Velike... više

13.500€ (306 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje

-Na prodaju poslovni prostor od 82 m² u novijoj zgradi, sa mogućnošću preur

Centar, Ćuprija

Prodajemo poslovni prostor u novoj zgradi, površine 82 m², smešten u suterenskom delu objekta. Ovaj prostor ima veliki potencijal i može se... više

57.000€ (695 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • Suteren/4 spratova

Na prodaju kompletno nameštena kuća u Ćupriji

Novo naselje, Ćuprija

Prodajemo prostranu kuću od 300 kvadratnih metara na mirnoj lokaciji u Ćupriji. Ova elegantna kuća prostire se na 4.02 ari placa, pružajući... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Supskoj

Supska, Okolina, Ćuprija

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Supskoj, površine 114a. više

6.200€ 0 €/m²)

  • 0m²