Za upit Centar stan pronađeno 2241 oglasa

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

268.220€ (2 579 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

201.340€ (2 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/7 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

196.300€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova

STAN! CENTAR!

Centar, Sombor

STAN! CENTAR, Vojvođanska ulica, prodaje se dvosoban stan veličine 56m2 na 5.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog... više

57.500€ (1 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

180.750€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/7 spratova

Stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

133.000€ (1 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

213.110€ (2 598 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 1/7 spratova

Centar, Takovska+dvorište

Takovska, Stari Grad, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo, odličan stan u Takovskoj ulici koji lokacijski pripada opštini Stari grad. Pozicioniran je na prizemlju u izvanrednoj... više

239.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/5 spratova

2.5, Centar, Kej

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom... više

113.500€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 7/7 spratova

Stan, centar, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan, troiposoban stan u strogom centru grada, u blizini SUP-a. Uknjižena površina stana je 85m2 bez terase (95m2 sa terasama).... više

165.000€ (1 736 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 3/6 spratova

3.0, Centar, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji... više

160.000€ (1 509 €/m²)

  • Garsonjera
  • 106m²
  • 1/1 spratova