Za upit Beograd stanova Mirijevo pronađeno 75 oglasa

Zvezdara, Mirijevo 2, Dimitrija Paramendića, 2.0, 55m2, 121000EUR

Mirijevo Ii, Beograd

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke.... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

+ZVEZDARA VN 3796

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu,... više

118.000€ (3 105 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2.sprat

Prodaja trosobnog stana Mirjevo – Matice Srpske | Stan sa terasom

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju trosoban stan u Mirjevu, u ulici Matice Srpske, idealan za porodično stanovanje. Lokacija je mirna, dobro povezana sa ostatkom grada... više

134.000€ (2 093 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/5 spratova

hitno nov stan cena dogovor ID#5696

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova

Prodaja 2.0 stan Karaburma – sa garažom!

Karaburma, Palilula, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar, 68m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar 3.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi održavan, trosoban... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

GROCKA KALUDJERICA 59m2 , 73750e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

73.750€ (1 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • Prizemlje

GROCKA KALUDJERICA 87m2 , 139000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

139.000€ (1 597 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

GROCKA KALUDJERICA 90m2 , 145000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

145.000€ (1 611 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • Prizemlje

GROCKA KALUDJERICA 73m2 , 124500e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

124.500€ (1 705 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

PALILULA KARABURMA 38m2 , 6 , 110000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena... više

110.000€ (2 894 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Kaluđerica - 74kvm + 25kvm garaža + 2ara

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna... više

149.000€ (2 013 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 1/2 spratova