Za upit Beograd brace jerkovic pronađeno 37 oglasa

Prodajem jednosoban stan u Brace Jerkovic

Voždovac, Beograd

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace... više

120.000€ (3 157 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Braće Jerković, 44, 22m2 ID#1564

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Poslovni prostor nalazi se u poslovnoj zgradi na dobroj lokaciji u naselju Braće Jerković na Voždovcu. U neposrednoj blizini je prometna ulica... više

72.900€ (1 656 €/m²)

  • 44m²
  • Suteren.sprat

Voždovac, Braće Jerković, Zaplanjska, 1.5, 36m2, 135000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 65m2, 188400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno... više

188.400€ (2 898 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 9/11 spratova

Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 3.0, 72m2, 4/4, uknj

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri,... više

149.900€ (2 081 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA, 1.0 STAN - BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan, merene povrsine 43 m2 (po ugovoru o otkupu 41 m2) + 6 m2 lodje, sa pripadajucim zidanim... više

125.000€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 71m2 , 170000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv,... više

170.000€ (2 394 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

Beograd, Voždovac- Braće Jerković, 2.0, 49m2

Braće Jerković, Beograd

Beograd, Voždovac- Braće Jerković Braće Jerkovića 2.0, 49m2 Na prodaju stan u naselju Braće Jerković, na visokom prizemlju stambene zgrade.... više

119.900€ (2 446 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 5.0, 720m2, 750000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 83646, struja, kanalizacija, uknjizen, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

750.000€ (1 041 €/m²)

  • 720m²

PRODAJA, GARSONJERA , BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

Stan se nalazi u urednoj i odrzavanoj zgradi bez lifta, u nadogradjenom delu iznad koga se nalazi potkrovna etaza. Stan je svetao, severo-zapadno... više

92.500€ (2 983 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 5.sprat

Braće Jerković - Jovana Bijelića 61kvm

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan u tihom i mirnom okruženju, dvostrano orijentisan. Vodi se kao visoko prizemlje, a u stvarnosti je u niovu sa pravim prvim spratom, jer... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 2.5, 64m2, 200000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno... više

200.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova