Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Parcela 51,8ari, Malča, na putu za Knez Selo

Malča, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na lokalnom putu Malča- Knez Selo. Obradivo je zemljište, u ponudi su dve parcele, koje su međusobno odvojene... više

33.000€ (6 €/m²)

  • 5179m²

Plac, Sutomore, Zankovići

Sutomore, Sutomore, Sutomore

Na prodaju odličan plac na potezu Zankovići iznad Sutomora. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama i apartmanima, blizu je hotel... više

52.000€ (103 €/m²)

  • 503m²

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.018€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Sređena kuća sa lokalom

Bolnica, Ćuprija

Sređena kuća u okolini bolnice. Prizemni deo kompletno sređen i useljiv, potkrovlje nezavršeno. Prizemni deo se sastoji od prostranog dnevnog... više

150.000€ (789 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

Imanje sa zasadom borovnica i kućom

Lužnice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju imanje od 4,60 ha sa zasadom borovnice na 2 ha i novom kućom od 130 m2. Imanje se nalazi na 17 km od Kragujevca smešteno je u prelepom... više

180.000€ (3 €/m²)

  • 45918m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina, 45m2

Blok 68, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina 2.0, 45m2 (terasa 6m2), 7/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno opremljen stan... više

225.000€ (5 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 7/9 spratova

Odlična ponuda! Plac za razne delatnosti, 76,64 ara, Mramorsko brdo

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju odličan plac u industrijskoj zoni, na Mramorskom Brdu kod Aleksandrova. Nalazi se u delu, gde su već aktivna stovarišta i firme različitih... više

45.000€ (5 €/m²)

  • 7664m²

Kuća kod Doma zdravlja, 400 m2, plac 321 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom... više

380.000€ (950 €/m²)

  • 400m²
  • 3.sprat

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara, 52m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj... više

183.000€ (3 519 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaje se stan u stambenoj zgradi, prizemlje, parking, garažno mesto - Telep

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – prizemlje površine 118m2 u novijoj poslovno-stambenoj zgradi, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade... više

255.000€ (2 161 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Denkova bašta, Paje Jovanovića, Kuća, 130m2, 255000 EUR

Denkova Bašta, Beograd

Prodaje se kuća sa tri zasebne celine, u suterenu je garsonjera od 15m2 sa toaleton, na visokom prizemlju se nalazi jednoiposobni stan od 30m2... više

255.000€ (1 961 €/m²)

  • 130m²

RAKOVICA MILJAKOVAC 39m2 , T , 112000e

Miljakovac, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift... više

112.000€ (2 871 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 5.sprat