Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7495 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, TROIPOSOBAN DX, BEZ ULAGANJA . Agencijska oznaka 1063173 . U prodaji je prelep troiposoban stan u mirnom delu naselja Grbavica. Objekat... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Renoviran trosobni stan u centru, II sprat, 103 m2 plus dodatni prostor

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan, sa prostranim sobama, na II spratu kvalitetne zgrade bez lifta i sa malim brojem stanova.... više

237.130€ (2 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 2/2 spratova

Apartmnan na Kopaoniku - površina 31 m2

Čajetinska Česma, Kopaonik, Kopaonik

Apartman se nalazi u vikend naselju Kraljevi Čardaci, opremljen je i prodaje se stvarima. Površina je 31 m2, u postupku je uknjiženja. Po strukturi... više

82.400€ (2 658 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 4/5 spratova

Kuća, Donja Vrežina, Nis

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra... više

90.000€ (857 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Sremčica, nov stan 71m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

124.000€ (1 746 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • vp/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 257550€

Telep, Novi Sad

Fantastična urbana vila vrhunskog kvaliteta i dizajna, gde svaki stan ima u ceni 2 parking mesta i sopstvenu ostavu na svom spratu. Jedan stan,... više

257.550€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se salonski stan 140 kvm, na prvom spratu, u užem centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više

283.600€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Naselje "Otvoreno polje" - 63kvm

Aranđelovac

Zgrada novije gradnje, deo Aranđelovca poznat kao "Otvoreno polje", na 1 min. od parka Bukovička banja i na 3 min. od centra grada! Stan je... više

95.000€ (1 507 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • Suteren/3 spratova

Zemun, Altina, Viktora Starčića, 5.0, 106m2, 220000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131696, 2a, struja, garaza, dvoriste/basta. Na prodaju porodicna kuca u Zemun, smestena u mirnoj i tihoj ulici, idealna za porodican... više

220.000€ (2 075 €/m²)

  • 106m²

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Izuzetan jednosoban stan/penthouse na prodaju, Save Nemanjića, 60.000€, 38m²

Strogi centar pored Gimnazije, Smederevo - Centar, Smederevo

Prodaje se jedinstven, renoviran opremljen jednosoban stan površine 38 m2 (mereno 42m2, uknjizeno 38m2), smešten na prestižnoj lokaciji u strogom... više

60.000€ (1 578 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 5/5 spratova