Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

Stan u Vrnjačkoj Banji, novogradnja

Piskavac, Vrnjačka Banja

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča... više

58.800€ (2 177 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 90m2 , T , 327000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon,... više

327.000€ (3 633 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 6.sprat

Vikendica, 50m2, 32ara placa, Osladić, Valjevska Kamenica

Valjevska Kamenica, Valjevo, Valjevo

Na prodaju vikend kuća u mestu Osladić, zaseok Andrići kod Valjevske Kamenice , udaljena je 30 km od Valjeva, na idealnom, mirnom, mestu za... više

31.000€ (620 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. i 2. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Sastoji se od: Uaznog... više

156.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

NA PRODAJU 2.5 STAN U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m²... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Centar, Bulevar despota Stefana, 4.0, 113m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 41689, II/III, klima, salonski, telefon, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, pogodan za... više

270.000€ (2 389 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 2/3 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana, Centar, pešačka zona, prelepa terasa, moguća zam

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog... više

142.150€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Hilandarska 13, Lapovo, Širi centar, 4.0 četvorosobna, 81 m²

Lapovo Selo, Lapovo

KUĆA NA PRODAJU – Lapovo (selo), Hilandarska 13 Na prodaju kuća u mirnom delu Lapova, pogodna za život ili kao investicija. Lokacija: Lapovo... više

25.000€ (308 €/m²)

  • 81m²

Lokal, Zona tri

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal, potez Zona tri. Kompletno je sređen, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije.... više

62.000€ (3 647 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Grocka, Brestovik, Moše Pijade, 33a, 58000EUR

Brestovik, Beograd

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno... više

58.000€ (17 €/m²)

  • 3300m²

Kragujevac, naselje Dragobraća - 2100 m2, poljoprivredno zemljište

Dragobraća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, površine 2100 m2. Ukupnu površinu zemljišta čine dve parcele koje se nalaze jedna... više

16.850€ (8 €/m²)

  • 2100m²