Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7509 oglasa

Lazarevac, Stepojevac, 7. oktobra, 109a, 145000EUR

Stepojevac, Beograd

Agencijski ID: 128374, struja, uknjizen. Na prodaju izuzetna investiciona parcela ukupne povrsine 109 ari (1,09 ha) sa direktnim izlazom od... više

145.000€ (13 €/m²)

  • 10900m²

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN 39M2 PETROVARADIN STARI MAJUR ODMAH USELJIVO TERASA LI

Petrovaradin, Novi Sad

Dvosoban stan na prodaju 39m2 Petrovaradin Stari Majur odmah useljiv terasa lift gas Novi Sad Tekst oglasa: Stanovi na prodaju Novi Sad - odlična... više

114.240€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 3.sprat

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

231.064€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Kovilj, , 5.0, 303m2, 210000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116076, 8.9a, spratna, 1, terasa, uknjizen, fasada dobra, dvoriste/basta. **PRODAJE SE PORODICNA KUCA U KOVILJU – MIR, PRIRODA... više

210.000€ (693 €/m²)

  • 303m²

PRODAJA, 2.0 STANA NA CUKARICI

Cukarica, Cukarica, Beograd

Prodaje se kompletno renoviran stan u kuci, uknjizen 1/1 kao idealni deo objekta, u mirnoj i dobro povezanoj Sandzackoj ulici. Stan je bez dodatnih... više

106.000€ (2 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Stari Grad, Studentski trg - Simina 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Učiteljsko naselje, 2 kuće, 277m2 i 57m2 + garaža, 3, 3 ara ID#1594

Učiteljsko naselje, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dve odlične kuće na placu od 3,3 ara. Prizemna kuća od 57m2 je adaptirana u trosobni stan, sa dva ulaza i dva... više

600.000€ (1 796 €/m²)

  • 334m²
  • 3/3 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43... više

101.574€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 224m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg... više

765.000€ (3 415 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 224m²
  • Prizemlje/7 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 229m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na... više

710.000€ (3 100 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 229m²
  • Prizemlje/7 spratova