Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Fenomenalan Penthaus kod Akva parka sa pogledom na ceo grad

Akva Park, Jagodina

Prodajemo Penthaus koji se nalazi u blizini Akva parka, površine 176m2 u Jagodini. Stan se sastoji iz dva spojena dnevna boravka, četiri spavaće... više

246.400€ (1 400 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 176m²
  • 5/5 spratova

Plac, građevinsko zemljište, 2.3 ha, Obrenovac

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa zadovoljstvom predstavljamo plac (građevinsko zemljište) ukupne površine 23000 m2 u Obrenovcu , pogodno za izgradnju stambeno-poslovnog... više

2.200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša 239m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više

950.000€ (3 974 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 239m²
  • 1/4 spratova

Prodaja četvorosobnog penthouse stana Novi Sad – Royal Residency Popovica, 1

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency... više

412.000€ (2 467 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 330000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 110205 - CENA 330000 + 3% agencijska provizija. POTPUNO renoviran stan na Limanu 4. Poseduje četiri spavaće sobe, dnevni boravak... više

330.000€ (2 291 €/m²)

  • 4 soba
  • 144m²
  • 7/8 spratova

Sopot, Mali Požarevac, , 5.0, 300m2, 375000EUR

Mali Požarevac, Beograd

Agencijski ID: 130745, 25a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova,... više

375.000€ (1 250 €/m²)

  • 300m²

Surčin - Dobanovci, industrijska zona 2.3 hektara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Plac u industrijskoj zoni površine 229 ari sa širinom fronta 232 metra. Udaljenost do izlaza na auto put 1.5 kilometara. Dozvoljena gradnja... više

915.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA ŽIVOT I INVESTICIJU

Vrnjačka Banja

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca... više

71.040€ (1 920 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren/3 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, -, Kuća, 600m2, 1300000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi... više

1.300.000€ (2 166 €/m²)

  • 600m²

Na prodaju plac na Đurđevom brdu – 9, 23 ari, miran kraj

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se plac površine 9,23 ari na Đurđevom brdu, u jednom od najmirnijih i najlepših delova naselja. Idealna lokacija za izgradnju porodične... više

9.500€ 0 €/m²)

  • 0m²