Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Vračar, Čubura, , 2.0, 37m2, 138000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više

138.000€ (3 729 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Surčin - kod Aerodroma Nikola Tesla, plac 215 ara

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Surčin - kod Aerodroma Nikola Tesla Parcela u građevinskoj zoni od 2 ha i 15 ara. Namena: za komercijalne sadržaje. Ima informaciju o lokaciji.... više

10.965.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zlatibor - Nov penthaus sa velikom terasom ID#1001056

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

710.500€ (2 291 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 310m²
  • 8/8 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 73m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna,... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Vidikovac, Vidikovački venac, 106m2, terasa, lođa ID#1543

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i... više

235.000€ (2 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 6/7 spratova

Prodaja – proizvodna hala da mogućnošću zarade od zakupa

Lipar, Jagodina

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis,... više

270.000€ (551 €/m²)

  • 490m²
  • /2 spratova

Zlatibor, Sloboda, Meteorološka, 1.0, 37m2, 57200EUR

Sloboda, Zlatibor

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

57.200€ (1 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju plac na Đurđevom brdu – 9, 23 ari, miran kraj

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se plac površine 9,23 ari na Đurđevom brdu, u jednom od najmirnijih i najlepših delova naselja. Idealna lokacija za izgradnju porodične... više

9.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 136m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

KRUSEVAC KRUSEVAC 280m2 , 105000e

Krusevac, Krusevac, Kruševac

Prodajemo spratnu kuću na lepoj lokaciji (NOVA pijaca),nedaleko od centra, blizu Rasine. Površine 230m2 (gradjevinske 280m2), sa odličnom infrastrukturom,... više

105.000€ (375 €/m²)

  • 280m²

Tivat, Porto Montenegro, , 2.0, 76m2, 650000EUR

Porto Montenegro, Tivat

Agencijski ID: 108986, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. An exclusive one-bedroom, fully furnished apartment on the 4th floor. The apartment... više

650.000€ (8 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova