Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Beograd, Velika Moštanica (Čukarica) -Poljoprivredno zemljište 10073 m2

Velika Moštanica, Čukarica, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Beogradu, Velika Moštanica (Čukarica), površine 10073 m2 po ceni od 62.200 eur.... više

62.200€ (6 €/m²)

  • 10073m²

Novi Sad, Adice, , 3.5, 69m2, 130000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Prodaje se atraktivan dupleks stan na Adicama,... više

130.000€ (1 884 €/m²)

  • 4 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića, 3.0, 65m2, 4/5

Učiteljsko Naselje, Beograd

Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića 3.0, 65m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 65m2. Stan je... više

204.999€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

VRACAR CUBURA 92m2 , L , 360000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više

360.000€ (3 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.5, 119m2, 570000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno... više

570.000€ (4 789 €/m²)

  • 119m²

Lux porodična kuća, 250m2, plac 211m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta,... više

237.000€ (948 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 52m2, potpuno opremljen u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija... više

124.800€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, centar - Kralja Petra, 85m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • vp/5 spratova

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 2.0, 59m2, 215000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prodaje se potpuno opremljen, dvosoban stan na četvrtom spratu, u zgradi kvalitetne, novije gradnje, u ulici Dimitrija Tucovića. Sastoji se... više

215.000€ (3 644 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 4/8 spratova

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića, 550m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića kuća, 550m2, terasa, SUT+PR+I+II, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

1.800.000€ (3 272 €/m²)

  • 550m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad - Luksuzan, penthous stan sa bazenom ID#1001092

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi četvorosoban penthouse stan u centru grada sa bazenom i spa centrom, namešten... više

1.500.000€ (8 875 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 169m²
  • 4.sprat

Kuća 97m2, 7 ari placa, Rvati, Obrenovac - 103.000€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća na lepom placu od 7 ari u mirnom naselju Rvati. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnoj I tihoj ulici koja se nalazi u... više

103.000€ (1 061 €/m²)

  • 97m²
  • .sprat