Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7494 oglasa

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 2.0, 42m2, 132800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130211, II/V, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno nov, svetao i tek useljen... više

132.800€ (3 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 77m2, 204000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122678, II/II, terasa. Na prodaju odlican penthaus, cetverosoban stan na drugom spratu na Telepu. Stan se nalazi u stambenom... više

204.000€ (2 649 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Dr Ivana Ribara, Vinogradska, 35a, 900000EUR

Novi Beograd, Beograd

Agencijski ID: 39738, uknjizen, deljiv, plac. Gradjevinska parcela Novi Beograd 35x100m. Predvidjena izgradnja POSLOVNO-STAMBENOG centra oko... više

900.000€ (257 €/m²)

  • 3500m²

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 235000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101887 -CENA 235 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban sta na Limanu 1. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene... više

235.000€ (2 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

mogucnost adaptacije u dvoiposoban u naselju Braće Jerković ID#5703

Centar, Voždovac, Beograd

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/10 spratova

Kuća u Sićevu 96m2, plac 637m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Sićevu, u blizini etno sela „VIA MILITARIS“, pored regionalnog puta Niš-Pirot, površine u osnovi 96m2, spratnosti P+I+II+Pk... više

42.000€ (437 €/m²)

  • 96m²
  • 2.sprat

Poslovni prostor kod Teh. fakulteta, 229 m2

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju veoma kvalitetan poslovni prostor kod Tehničkih fakulteta, pogodan za razne poslovne namene a prevashodno za it... više

218.000€ (951 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje

Vrhunac luksuza koji ne sme da se ispusti

Telep, Novi Sad

Želite da živite na mirnoj lokaciji koja je odlično povezana sa svim delovima grada. Na lokaciji koja ima u blizini vrtić, školu, lako se stiže... više

410.660€ (3 393 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • Prizemlje/2 spratova

SURCIN RADIOFAR 2252m2 , 425000e

Radiofar, Surcin, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Surcin, Radiofar, Patrijarha Pavla, plac od 22.52 ara, uradjena konverzija, sa 3.0 renoviranom i uknjizenom... više

425.000€ (188 €/m²)

  • 2252m²

Dvoiposoban stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43... više

101.574€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 3419 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 3419m2, pravougaonog oblika,vodi se kao poljoprivredno zemljište, 200 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena... više

34.000€ (9 €/m²)

  • 3419m²