Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7488 oglasa

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odličan 3.5 stan u novogradnji!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

173.100€ (2 404 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • .sprat

Zlatibor, Centar, Jovanke Jeftanović, 3.0, 57m2, 110000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 94697, VI/VI, lift, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Super lokacija, strogi centar Zlatibora. Apartman u novosagradjenom... više

110.000€ (1 929 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 6/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102370, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 68 m2, trosoban, prvi sprat. Jedan od... više

224.400€ (3 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere, 84m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više

235.000€ (2 797 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 4/10 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Jedinstven PENTHAUS u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina! Sa terasom od 50m2!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

166.500€ (1 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.0, 47,19m2, terasa, II/3, grejanje: podno na struju, inverter klima. Stan u izgradnji, kompletna dokumentacija:... više

165.165€ (3 514 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Ugrinovci, Nova 27, Kuća, 172m2, 250000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Veoma lepa kuća na dva nivoa sa pripadajućim placem i dvorištem. U mirnom delu Ugrinovaca, blizu okretnice javnog prevoza kao i svih ostalih... više

250.000€ (1 453 €/m²)

  • 172m²

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica, 95.63a

Koraćica, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica plac - građevinsko zemljište, 95.63a, front prema ulici 26m Na 50 km od Beograda, 6 km od Mladenovca, na 8 km... više

79.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, 3.0 STANA NA CRVENOM KRSTU

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

Stari grad, centar - Kralja Petra, 85m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • vp/5 spratova