Salajka, Novi Sad
Agencijska oznaka: 1101506 CENA 160000 + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3 % Na prodaju je prostran i svetao stan, odmah useljiv, smešten na izuzetnoj... više
160.000€ (2 253 €/m²)
SUTOMORE, Bar
Bar, Sutomore - Madžarska kuća, 133m3 (četiri terase), PR+1, struja, voda, kanalizacija, asfalt U ponudi za prodaju izuzetno očuvana, svetla... više
113.050€ (850 €/m²)
Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd
Prodaje se kvalitetno građena prostrana porodična kuća površine 300 m², smeštena na uređenom placu od 7 ari, u naselju koje nudi mir, prirodu... više
180.000€ (600 €/m²)
Manđelos, Sremska Mitrovica
Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza,... više
54.000€ (450 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 130150, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Veoma svetao, dvostrano orijentisan, adaptibilan stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije:... više
255.000€ (3 695 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – dvoiposoban stan 55m2 Novo Naselje, Knežev park, odlična lokacija. Stan se nalazi na četvrtom spratu... više
170.340€ (3 097 €/m²)
Brzeće, Kopaonik, Kopaonik
U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više
47.220€ (2 053 €/m²)
Mirijevo, Beograd
Prodaje se dvosoban, potpuno funkcionalno opremljen i estetski skladan stan, okružen zelenilom i prirodom, u izuzetno mirnom i porodičnom stambenom... više
128.000€ (2 782 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim... više
230.000€ (2 911 €/m²)
Aleksandrovo, Merošina, Merošina
Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 2776m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta... više
21.000€ (7 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.04m2 i nalazi se na prizemlju. Po... više
123.580€ (1 901 €/m²)
Tašmajdan, Palilula, Beograd
4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više
255.000€ (4 180 €/m²)