Pronađeno 10006 oglasa

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska, 155m2, 4.0

Đeram Pijaca, Beograd

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska 155m2, 4.0, 1/2, grejanje-Etažno (na struju) U ponudi je svetao stan u neposrednoj blizini... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/2 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

105.468€ (1 335 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/5 spratova

LOKAL NOVI SAD, 400000€

Kej, Novi Sad

Ugostiteljski lokal 1645 m2+++ Luksuzan ugostiteljski objekat za prodaju u Novom Sadu , agencijska oznaka 8089795 ukupne površine 1645 m2 na... više

400.000€ (242 €/m²)

  • 1650m²

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

208.821€ (3 314 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1/8 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

160.116€ (1 323 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 121m²
  • 5/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

63.720€ (1 355 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

Spratna kuća na Štipljanskom putu

Štipljanski put, Jagodina

Legalizovana,spratna kuća lepljena sa jedne strane na tri nivoa + potkrovlje.U suterenu ima kotlarnicu,sobu,kuhinju i prostor za kupatilo.Prizemlje... više

90.000€ (360 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka, 255m2 - KUĆA SA 4 ZASEBNA STANA

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km... više

299.000€ (1 172 €/m²)

  • 255m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaje se velika parcela na Kopaoniku, pogodna za gradnju turističkih objekat

Kraljevi Čardaci, Kopaonik, Kopaonik

Prodaju se parcele ukupne površine 7476m2 na Kopaoniku u blizini Kraljevih Čardaka. Parcela je trenutno poljoprivredno zemljište, ali je moguća... više

399.000€ (53 €/m²)

  • 7476m²

Na prodaju plac 6178 m2, Donja Trnava

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 6178 m2, na putu za Donju Trnavu. Plac je poljoprivredno zemljište 3 i 4 klase. Plac se nalazi pored glavnog puta Niš-Donja... više

22.400€ (3 €/m²)

  • 6178m²

Zlatibor - Gajevi ID#1545

Gajevi, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaji dva placa koji se nalaze na perspektivnoj i atraktivnoj lokaciji Zlatibora. Isti se nalazi u neposrednoj blizini novoizgrađenog kružnog... više

143.000€ 0 €/m²)

  • 0m²