Pronađeno 10006 oglasa

Apartman 33 m², PR, Zlatibor – Titova Vila (Opremljen) 76.500€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 33 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru.... više

76.500€ (2 318 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja 73,27m2, trosoban stan Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Prodaje se stan projektovane površine 73,278m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće... više

135.050€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/7 spratova

Na prodaju plac površine 1817m2. Plac se nalazi n...

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju plac površine 1817m2. Plac se nalazi na levoj obali reke Morave u opstini Merošina. Prilaz placu je asfaltirani put. više

11.000€ (6 €/m²)

  • 1817m²

ATRAKTIVAN PLAC NA FRUŠKOJ GORI – IRIG / HOPOVO

Irig, Irig

Atraktivno zemljište, koje može biti pogodno za razne namene, kao što su stambena izgradnja, poljoprivreda ili investicije. Prodajemo plac ukupne... više

138.000€ (32 €/m²)

  • 4300m²

Plac u Striškom naselju

Striško naselje, Paraćin

Prodajemo ravan i pravilan plac u gradjevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 195000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099921 Na prodaju klasičan dvosoban stan na Limanu 2, renoviran, sa pogledom na Limanski park. PRODAJE SE KOMPLET NAMEŠTEN.... više

195.000€ (3 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/10 spratova

LOKAL/POSLOVNI PROSTOR KOD ARENE

Arena, Novi Beograd, Beograd

Odlican lokal/poslovni prostor u neposrednoj blizini Beogradske Arene I autoputa, na vrednoj lokaciji, u Bloku 25. Izvanredna gradnja, Energoprojektove... više

238.000€ (4 407 €/m²)

  • 54m²

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 4751 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju lepa parcela pravougaonog oblika, trenutno poljoprivredno zemljište, 250 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena je... više

47.000€ (9 €/m²)

  • 4751m²

Njiva u Drenovcu, 50 ari

Drenovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju njiva treće klase zemljišta u Drenovcu, površine 50,31 ari. Njiva je u blizini asfaltnog puta. Ovo je topla preporuka Bulevar... više

9.000€ (1 €/m²)

  • 5031m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 315000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana1100712, cena nekretnine je 315.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 98 m2, četvorosoban, drugi sprat. Nekretnina... više

315.000€ (3 214 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

167.960€ (2 269 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 1/4 spratova

Okolno mesto, Slankamenački vinogradi, -, Kuća, 150m2, 82500 EUR

Slankamenački Vinogradi, Inđija

Novi Slankamen, Slankamenački vinogradi, centar, prodajemo vikend kuću površine 130m2. Kuća je priključena na trofaznu struju. Urađena cisterna... više

82.500€ (550 €/m²)

  • 150m²