Pronađeno 10000 oglasa

Novi Sad, Petrovaradin, Preradovićeva, 2.0, 45m2, 160000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 123003, PR/, izlog, klima, novogradnja, fasada nova, lokal. Prodaje se ulicni lokal u novogradnji, u funkciji prodavnice brze... više

160.000€ (3 555 €/m²)

  • 45m²

Novi Sad, Salajka, , 4.0, 200m2, 450000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 77440, 3a, spratna, uknjizen. Kuca pogodna kako za porodicno stanovanje, tako i za razne poslovne i usluzne delatnosti, poput... više

450.000€ (2 250 €/m²)

  • 200m²

Bačka Palanka, Okolna mesta, Kerekić , 3.0, 247m2, 180000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117697, 100a, prizemna, uknjizen. HITNO,!! Na prodaju Vojvodjanski salas u blizini Backe palanke u delu koji se zove Kerekic.... više

180.000€ (728 €/m²)

  • 247m²

Novi Sad, Petrovaradin, Račkog , 3.0, 64m2, 148000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 128321, II/IV, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan od 64m2 u Petrovaradinu,ulica Rackog na drugom... više

148.000€ (2 312 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Slavija, , 1.0, 35m2, 149000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124135, III/VI, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uredan i ocuvan 1.0 stan od 35m2 sa terasom nedaleko od Slavije, prodaje... više

149.000€ (4 257 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, Atelje 212, Svetogorska, 4.5, 104m2, 380000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 115116, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, stambena zgrada.... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Ljubinke Bobić, 1.0, 70m2, 210000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 128644, PR/, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, lokal. Dobra lokacija prekoputa pijace na bezaniskoj kosi u... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 70m²

Novi Sad, Telep, Jovana Bijelića, 48m2, 64800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 107726, PR/, izlog, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

64.800€ (1 350 €/m²)

  • 48m²

Novi Sad, Adice, , 4.0, 80m2, 180000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130848, I/II, terasa, uknjizen. *ADICE LUX**ADICE LUX** 80 m2 4,0 - soban, ceo sprat LUX MANJA VILA. Iznad jos jedan stan. Podovi:... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana , 3.0, 69m2, 250000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjizen, nov luks. Prodaje se luksuzno namesten i opremljen trosoban stan od 69m2 u novoj zgradi.... više

250.000€ (3 623 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Sopot, Drlupa, , 34a, 94725EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119400, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

94.725€ (27 €/m²)

  • 3400m²

Stari grad, Obilićev venac, Marsala Birjuzova, 3.0, 72m2, 370000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 122314, II/IV, klima, salonski, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo... više

370.000€ (5 138 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova