Pronađeno 9967 oglasa

Na prodaju jednoiposoban stan - Bulevar Evrope 42m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića, 50m2

Blok 37, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića lokal, 50m2, PR/8, EG, telefon Renoviran, svetao lokal sa izlogom, na prometnoj lokaciji.... više

152.000€ (3 040 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje/8 spratova

Dvosoban stan u prizemlju, Vrnjačka Banja, Raj

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade od 4 sprata i ima površinu... više

117.368€ (2 173 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/4 spratova

Odličan plac za gradnju od 1165m2 na Bulevaru Svetog Cara Konstantina u blizin

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 1165m2,... više

198.050€ (170 €/m²)

  • 1165m²

Lokal u podzemnom poslovnom centru Gorča 9,51m2, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 9,51m2 u podzemnom poslovnom centru Gorča. Odličan poslovni prostor, ali i kao investicija za izdavanje. Za više informacija... više

33.000€ (3 666 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan 40 m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju apartman u Vrnjačkoj Banji, u centru, u blizini autobuske stanice. Ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku, kako... više

90.000€ (2 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova

Zemun, Vojni put II - Kolubarske bitke, 340m2

Vojni put II, Zemun, Beograd

Zemun, Vojni put II - Kolubarske bitke kuća, 7.0, 340m2, terasa, PO+PR+1, podno grejanje, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više

695.000€ (2 044 €/m²)

  • 340m²
  • Prizemlje/1 spratova

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Investiciona prilika, Krunski venac, s parking mestom!

Krunski venac, Vračar, Beograd

Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i pruža odličnu priliku za kompletno renoviranje prema Vašim željama. Dvostrano je orijentisan... više

250.000€ (4 464 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/6 spratova

Plac, Ledena stena, 2ha

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac od 20.856 m2 u Nišu, ulica Dimitrija Tucovića u blizini Veterinarskog Instituta Niš i benzinske EKO pumpe. Nalazi se... više

3.400.000€ (163 €/m²)

  • 20856m²

Zemun - centar, 82m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun - centar lokal, 82m2, PR/2, EG, telefon, interfon, podrum U centru Zemuna, na prestižnoj lokaciji, u ponudi je kompletno renoviran lokal.... više

310.000€ (3 780 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje/2 spratova

Hala sa kancelarijskim prostorom 600 m2 cena 620.000€

Industrijska zona, Kragujevac

Prodaje se hala sa izdvojenim kancelarijama na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni u Kragujevcu. Objekat je ukupne površine 600 m² i predstavlja... više

620.000€ (1 033 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat