Pronađeno 10005 oglasa

Prodajem kucu u Nakovu

Nakovo, kikiinda, Kikinda

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi... više

27.000€ (135 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098346 -CENA stana 121500 3 % agencijske provizije. Dvosoban stan blizu Futoške pijace. Namesten . Poseduje dnevni boravak... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094510 - Uknjižena garsonjera od 30 m2 na savršenoj lokaciji u Centru, u blizini Pupinove palate. Stan se prodaje kompletno... više

154.500€ (5 150 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Plac, površine 2350m2, Knez selo

Knez selo, Pantelej, Niš

Na prodaju polovina placa u Knez selu, površine 2350m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini javne česme sa izvorskom vodom, sa pogledom... više

17.000€ (7 €/m²)

  • 2350m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

<p>Centar . Agenciska oznaka 1102300. Prodaje se dvosoban stan u Jevrejskoj ulici.Cena stana je 120000e+ 3% agencijsk aprovizija. Stan je na... više

120.000€ (2 608 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 142000€

Grbavica, Novi Sad

CARA DUSANA, DVOSOBAN, NAMESTEN, UKNJIŽEN+++Agencijska oznak 1065325. Prodaje se lep dvososban stan na atraktivnoj lokaciji za mirno stanovanje.... više

142.000€ (3 302 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/5 spratova

Zemljište u industrijskoj zoni

Zmič, Paraćin

-Moguće spajanje sa većom parcelom -Moguće priključenje vode i struje više

66.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Nov 2.5 stan, 59.64m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 59.64m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

113.320€ (1 920 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU ZA KOMPLETNO RENOVIRANJE!

Centar, Sombor

Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više

56.650€ (442 €/m²)

  • 128m²
  • Prizemlje

Stara pazova, Centar, -, Zemljište, 19000ari, 1500000 EUR

Centar, Stara Pazova

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove.... više

1.500.000€ (78 €/m²)

  • 19000m²

Beograd-Zvezdara-Bilevar Kralj Aleksandra-lokall 123m2

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prometnom mestu u ulici Bulevar kralja Aleksandra prodaje se uknjižen lokal površine 123 m2. Lokal ima veliki izlog. Instalacije su nezavisne... više

461.250€ (3 750 €/m²)

  • 123m²
  • Prizemlje