Pronađeno 10005 oglasa

Prodaja, Plac, Paraćin, Okolina, Lebina

Lebina, Okolina, Paraćin

više

1.744€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban lux stan na Panteleju, četvrti sprat, namešten

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i... više

210.000€ (1 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 199m²
  • 4/5 spratova

Novi Beograd, Stara Bežanija - Ane Bešlić, 20a

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Stara Bežanija - Ane Bešlić plac/građevinsko zemljište, 20a U ponudi građevinsko zemljište na samo 200m od auto-puta. Parcela... više

420.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska, 64m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska 3.0, 64m2 (tri terase 5m2), 1/3, CG-GAS Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 64m2 u Vodovodskoj ulici.... više

173.000€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere, 84m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više

235.000€ (2 797 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 4/10 spratova

Lokal u podzemnom poslovnom centru Gorča 9,51m2, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 9,51m2 u podzemnom poslovnom centru Gorča. Odličan poslovni prostor, ali i kao investicija za izdavanje. Za više informacija... više

33.000€ (3 666 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Plac u blizini autoputa

Industrijska zona, Jagodina

Može kompezacija za stan više

27.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 17 ari

Šarlince, Doljevac, Doljevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u okolini Doljevca, mesto Šarlince, površine 1675m2. Uknjižen je kao svojina i vlasništvo je 1 kroz 1. Ovo... više

17.000€ (10 €/m²)

  • 1675m²

Palilula, Cvijićeva, Cvijićeva, Poslovni prostor, 49m2, 129000 EUR

Cvijićeva, Beograd

Na prodaju poslovni prostor u suterenu stambene zgrade, ulaz zaseban. Poslovni prostor ima 49m2+20m2 bašta. Idealno za kafić ili manji restoran.... više

129.000€ (2 632 €/m²)

  • 49m²

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju porodična kuća 138m2, Šarlinac, Doljevac

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju kuća 138m2 u centru sela, na placu površine 3380m2. Kuća se satoji od prizemlja i prvog sprata. U prizemlju se nalazi dnevna soba,... više

105.000€ (760 €/m²)

  • 138m²
  • Prizemlje

Barajevo - Svetosavska, 203m2 - HITNA PRODAJA

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo - Svetosavska kuća, 203m2, PR+II, podno grejanje, plac 11.16 ari, garaža 74m2 Prodaje se komforna kuća novije gradnje, na tri etaže... više

380.000€ (1 871 €/m²)

  • 203m²
  • Prizemlje/2 spratova