Pronađeno 10005 oglasa

Na prodaju trosoban stan 104m²- Palilulska rampa

Palilula, Niš

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m²... više

170.000€ (1 634 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 4/6 spratova

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 68m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 68m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični... više

122.400€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Begaljica - magacin (hladnjača) + plac

Begaljica, Grocka, Beograd

Grocka, Begaljica - Bulevar revolucije magacin (hladnjača) 1654m2, plac 64,04a (front prema ulici 84m) Na prodaju namenski građena industrijska... više

850.000€ (513 €/m²)

  • 1654m²
  • .sprat

Na prodaju plac na Zlatiboru – 32, 9 ari, idealno za hotel ili stambeno-poslo

Širi centar, Zlatibor

Lokacija: Plac se nalazi na samo 2 km od centra Zlatibora, u mirnom i atraktivnom delu ovog poznatog turističkog mesta. Blizina centra garantuje... više

214.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Kuća u Smederevskoj Palanci, 95 m2 u osnovi, plac 1674 m2

Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više

41.500€ (436 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

181.500€ (2 835 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 8/8 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

126.246€ (2 176 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3.sprat

Stari grad, Gornji Dorćol - Gospodar Jovanova, 139m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Gospodar Jovanova 3.0, 139m2 (terasa 10m2), 2/6, toplotne pumpe, lift, garaža U ponudi odličan trosoban stan u... više

1.500.000€ (10 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 139m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Centar - Ulični lokal ID#8000082

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan, uknjižen višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog centra... više

785.300€ (2 574 €/m²)

  • 305m²
  • Prizemlje

Dupleks 121 m², IV sprat, Obrenovac, centar – 155.000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan ukupne površine 121 m², na IV spratu stambeno-poslovne zgrade u centru Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

155.000€ (1 280 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 121m²
  • 4/4 spratova