Pronađeno 10009 oglasa

Trosoban stan PETROVARADIN, 154100€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100272 CENA 154.100e + 3% agencijska provizija. Prodaje se trosoban stan u Petrovaradinu, SA PDV-om u ceni, POTPUNO NOVA... više

154.100€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Ledine, -, Zemljište, 12276ari, 1387200 EUR

Ledine, Beograd

Građevinsko zemljište - 50 ari je planirano za gradnju objekata sportskih sadržaja, dok je preostalih 70a pogodno za gradnju u skladu sa Informacijom... više

1.387.200€ (113 €/m²)

  • 12276m²

Trosoban stan NOVI SAD, 188100€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100899 -CENA 188.100eu +3% agencijske provizije. KOMPLETNO OPREMLJEN Prodaje se fantastičan TROSOBAN stan blizu Sajma i... više

188.100€ (3 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 2/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

85.399€ (3 415 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje

Rakovica, Resnik - Edvarda Griga, 324m2

Resnik, Rakovica, Beograd

Rakovica, Resnik - Edvarda Griga poslovni prostor, 5.0, 324m2 (terasa 20m2), NPR+PR+I, CG/TA, parking Sastoji se od tri posebna dela (tri... više

362.000€ (1 117 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodični dom sa više jedinica – idealno za život više generacija

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća ukupne površine 100 m² u osnovi smeštena ,na placu od 4.4 ari, sa lepo uređenim dvorištem i prostranim zelenim površinama.... više

85.000€ (425 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosobna kuća FUTOG, 270000€

Futog, Futog

Agencijska oznaka 3091545 - Retko u ponudi. Uknjižena nova kuća u Futogu na izlazu iz Veternika. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom. Ugradna... više

270.000€ (1 800 €/m²)

  • 150m²

Prodaja, Lokal, Smederevo, Centar

Centar, Smederevo

Na prodaju lokal u centru Smedereva. Površina lokala 23m2; nalazi se u ulici 16. Oktobar 28/1, Smederevo. Direktan ulaz sa ulice. Lokal... više

32.000€ (1 391 €/m²)

  • 23m²
  • .sprat

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/7 spratova

Kuća, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena... više

150.000€ (347 €/m²)

  • 432m²
  • 1.sprat

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska, 240m2 - KUCA SA POGLEDOM NA DUNAV

Stari Slankamen, Okolina, Inđija

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska kuća, 240m2, terasa, grejanje na struju, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 10.33 ara Komforna... više

150.000€ (625 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Voždovac, Šumice, Ljermontova, 1.0, 25m2, 107000 EUR

Šumice, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova