Pronađeno 10010 oglasa

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Prodaja stanova Inđija – Dvosoban stan 52m², novogradnja, Dunavska, podno g

Inđija

Prodaja stanova Inđija – u ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan površine 52m², smešten u novogradnji iz 2026. godine, u Dunavskoj ulici,... više

101.765€ (1 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • vp.sprat

Za one koji cene kvalitet Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, od

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Porodična kuća na selu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima... više

80.000€ (457 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova

Rakovica, Miljakovac, Miljakovačke staze, Kuća, 600m2, 595000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju kuća novije gradnje na Miljakovcu 3, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 505L. Kuća poseduje 2 ulaza a spratnost je P+2+PK i... više

595.000€ (991 €/m²)

  • 600m²

Trosoban stan 80m2, na Paliluli

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na trećem, od ukupno četiri spratova, kvalitetne starogradnje bez lifta.... više

130.000€ (1 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3/4 spratova

Kuća od 120m2 u naselju Kupusara na 7.39a placa

Kupusara, Jagodina

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju... više

82.000€ (683 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Rušanj, 13. Septembra, kuća, 291m2, 9,21a plac

Rušanj, Čukarica, Beograd

Čukarica, centar Rušnja, spratna kuća od 291m2, na placu od 9,21a, sa pomoćnim zgradama. Sastoji se od podruma, Prizemlja: velika dnevna soba... više

300.000€ (1 030 €/m²)

  • 291m²
  • 1/2 spratova

LUKSUZAN 4.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

421.888€ (3 980 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

CUKARICA CUKARICKA PADINA 26m2 , 78000e

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo),... više

78.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Građevinski plac 16 ari sa stambenim objektom 38m2, Obrenovac, Stubline – 22

Stubline, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinski plac u Stublinama ukupne površine 16,39 ari na kom se nalazi legalizovan prizemni stambeni objekat bruto razvijene... više

22.000€ (578 €/m²)

  • 38m²

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova