Za upit 4344 Centar pronađeno 3540 oglasa

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed... više

59.520€ (1 526 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

HIT CENA – Stan u novogradnji u kompleksu Despot Lux

Centar, Despotovac

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot... više

55.000€ (948 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Kompletno namešten stan 57 m² na glavnoj ulici – odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više

55.000€ (964 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 3/4 spratova

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 44.40m², PR, Obrenovac (CENTAR) - 88.800€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.800€ (2 018 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

- sremski karlovci sf 2409

Širi centar, Sremski Karlovci

Dve parcele: jedna 5ari i druga 4 ara. Prema važećim planovima parcele se nalaze unutar gradjevinskoj područja Sremskih Karlovaca i dozvoljena... više

51.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Kuća na odličnoj lokaciji-Opština u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Prodajemo kuću sa potencijalom, na dobroj lokaciji. Kuća se nalazi u blizini svih važnih sadržaja, a u blizini opštine, Moravskog parka i ostalih... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²
  • Prizemlje

Zemun, Centar, Bežanijska, 1.0, 31m2, 79000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjizen. Prodaje se kompletno namesten, funkcionalan stan povrsine 31m2, okrenut ka dvoristu, u zajednickom dvoristu,suncan,... više

79.000€ (2 548 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Plac u širem centru Jagodine, 3.85a

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac u Jagodini, u širem centru grada. Plac je uzak i dugačak, što ga čini pogodnim za različite namene u skladu sa vašim potrebama.... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac za gradnju u centru Sićeva, 14 ari

Sićevo, Niška banja, Niš

Na proddaju plac u Sićevu, 14 ari, 22.000e. Plac se nalazi u centralnom delu naselja, u blizini ambulante i škole. Građevinsko je zemljište... više

22.000€ (15 €/m²)

  • 1404m²

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²

Lokal, 15m2, Podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 15m2 i sastoji... više

50.000€ (3 333 €/m²)

  • 15m²
  • Prizemlje