Za upit 4326 Centar pronađeno 3565 oglasa

Renoviran stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi... više

85.000€ (1 287 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/5 spratova

Kragujevac, Maglićka, dobar stan, 47m2

Centar, Kragujevac

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

VOZDOVAC RIPANJ 2248m2 , 23000e

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Ripanj, Kovanluk, gradjevinski plac od 22.48 ari, uknjizen, uradjena konverzija. Prodaje se odlican plac na oko 1 km od centra Ripnja i na... više

23.000€ (10 €/m²)

  • 2248m²

Novi Sad, Centar - Ulični lokal ID#8000083

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj lokal čine jedna velika prostorija otvorenog tipa, ostava... više

136.475€ (2 575 €/m²)

  • 53m²
  • Prizemlje

Plac 43 ara, Piroman, Obrenovac - 26.000€

Piroman, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac ukupne površine 43 ara, koji se sastoji od tri parcele. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, što ga čini lako dostupnim... više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan u izgradnji

Centar (extra zona), Paraćin

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Spavaća soba sa izlaskom na terasu. Izražena cena... više

67.590€ (1 228 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Renoviran stan u kući

Širi centar, Jagodina

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj.... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

NASLOV: STAN KOJI OSVAJA NA PRVI POGLED — CENTAR, STIL I TRI SPAVAĆE SOBE!

Centar, Jagodina

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom,... više

115.000€ (1 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 2/4 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

85.383€ (2 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Novi stan u izgradnji-kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

NOVI STAN U IZGRADNJI – KVALITETNA GRADNJA SA POVRAĆAJEM PDV-a U izgradnji, završetak radova – juni 2026. Način kupovine: Avans 50 % Ostatak... više

66.700€ (1 450 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 3/6 spratova

Stan, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature... više

67.000€ (2 233 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • Prizemlje

Stan u novogradnji u centru Ćuprije – 60 m²

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 60 m², idealno... više

85.870€ (1 431 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova