Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 880 oglasa

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – odlična lokacija blizu centra

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta... više

78.498€ (2 453 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/6 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

90.225€ (1 503 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

268.005€ (1 505 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 178m²
  • 5/5 spratova

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

258.225€ (1 501 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 172m²
  • 5/5 spratova

Centar, Jagodina

332.220€ (1 503 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 221m²
  • 5/5 spratova

Centar, Jagodina

120.180€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 85m² Banovo brdo, odlična lokacija,

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više

285.000€ (3 352 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 85m²
  • 2/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

131.235€ (1 508 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 4/5 spratova

Centar, Vrnjačka Banja

174.500€ (2 237 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Pametna Odluka za Budućnost – Jednosoban Stan u Izgradnji u Vrnjačkoj Banji

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.300€ (1 782 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Cvetni trg, Kralja Milutina, 2.0, 58m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0... više

280.000€ (4 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/6 spratova