Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 883 oglasa

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 1/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Centar, Zmaj Jovina, 1.0, 23m2, 85000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131732, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju jednosoban stan 23m2 plus 14m2 galerija u Centru Novog Sada - pesacka zona.... više

85.000€ (3 695 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 63100€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097130 - CENA je 63 100e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Adicama u blizini osnovne škole... više

63.100€ (1 752 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Prodaje se stan u Petra Drapsina centar

Stari Grad, Novi Sad

Opis oglasa U ponudi je potpuno renoviran salonac u centru Novog Sada, idealan kako za život, tako i za izdavanje stanova Novi Sad. Stan se... više

180.250€ (3 055 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju odličan dvosoban stan na Bulevaru Evrope, 55m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Bulevar Evrope, površine 55m2, na 5. spratu u zgradi sa liftom. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

142.800€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 5.sprat