Podbara, Novi Sad
Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu... više
72.100€ (2 486 €/m²)
Hram Svetog Save, Vračar, Beograd
Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više
140.000€ (3 500 €/m²)
Akva Park, Jagodina
PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više
80.080€ (1 430 €/m²)
Centar, Jagodina
U ponudi je moderan i funkcionalan stan površine 56 m², smešten u prizemlju nove zgrade na odličnoj lokaciji. Stan je potpuno nov i nikada... više
115.000€ (2 053 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više
169.925€ (1 975 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više
122.880€ (1 981 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijksa oznaka 1083542. UKNJIŽEN četvorosoban SALONSKI stan u centru grada - stari grad u blizini veća i keja. U pitanju je nova gradnja... više
401.700€ (3 043 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta,... više
250.000€ (2 688 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj... više
118.425€ (1 973 €/m²)
Blok 34, Novi Beograd, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 34, Bulevar Zorana Djindjica, 3.0 (adaptabilan u 4.0), 86 m2 sa terasom, VPR od V... više
279.000€ (3 244 €/m²)
Zlatibor
Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednoiposoban stan, površine 37.56m² koji se nalazi u prizemlju predivnog stambenog kompleksa,... više
65.730€ (1 776 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 132058, VPR/IV, uknjizen, novogradnja. Izuzetno svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u ulici Laze Lazarevica.... više
120.500€ (3 089 €/m²)