Za upit zamena auto pronađeno 1483 oglasa

Na prodaju građevinsko zemljište blizu autoputa

Gloždak, Paraćin

-pogodna za gradnju hale ili poslovnog objekta -na parceli se nalazi nezavrsen objekat -trofazna struja više

88.500€ (1 669 €/m²)

  • 53m²

Građevinsko zemljište Blizina autoputa Naplatna rampa

Širi centar, Vranje

ODLIČNA LOKACIJA/ DIREKTAN PRILAZ SA SAOBRAĆAJNICE/ Prilaz sa dva puta/ P - 38,9 ar Cena: 25e/ m2 (početna cena) Pogodno za izgradnju poslovnog... više

97.225€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šimanovci-Auto put 116 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Uknjižen plac u industrijskoj zoni, pre naplatne rampe sa leve strane ( iz pravca Beograda). Širina fronta 82m dužina 139m. U blizini asfalt,... više

348.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

310.999€ (3 658 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

604.999€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 137m²
  • 6.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Plac, Stari Auto put za Leskovac

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac na dobroj lokaciji (stari auto put za Leskovac). Ukupna površina placa iznosi 3359 m2, dimenzije dubine u prednjem delu 20m... više

69.000€ (20 €/m²)

  • 3359m²

Stambeno - poslovna zgrada, kod autobuske stanice, ulični lokal 250 m2, st

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj, prometnoj lokaciji, na Bul.12.februar, kod glavne autobuske stanice. U prizemlju... više

650.000€ (1 884 €/m²)

  • 345m²
  • 2/2 spratova

Stara pazova, Krnješevci, Autoput Beograd-Zagreb, Zemljište, 13300ari, 332500

Krnješevci, Stara Pazova

45mx297m, plac se nalazi kod Šimanovačke petlje, GREJANJE - CG, sprat VPR/ ID oglasa: 41871. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. više

332.500€ (25 €/m²)

  • 13300m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

512.999€ (3 916 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 6.sprat

Trosoban, Višegradska ID#1565

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta... više

235.000€ (3 133 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova